Dodane dnia: 24.12.2017

Podsumowanie 2017

Witam wszystkich wszem i wobec.
2017 rok powoli dobiega końca. Agencja miała już swój rok we wrześniu. Wiele się działo przez ten czas. Nie obyło się też bez wahań, czy aby to, co Agencja robi, jest słuszne i czy warto dalej ciągnąć. Jednak po wielu niepewnościach postanowiłam nie zamykać Agencji. To jedna z kilku dobrych nowin. I mam nadzieję, że będzie trwać jeszcze wiele lat, a i osób zainteresowanych działalnością Agencji będzie jeszcze więcej. Przyznać trzeba, że im większe zainteresowanie, tym większa motywacja do działania jest.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że Agencja obejmie patronat nad kolejną antologią grupy Ailes zatytułowaną Deszczowe Sny. Konkurs organizowany przez grupę skończył się 24 grudnia 2017 i do tego dnia można było swe prace nadsyłać. Teraz tylko czekać do premiery.

Kolejna sprawa, to myślę nad cyklicznymi postami na fanpage'u Agencji. Pojawiały by się raz na tydzień bądź dwa. Jednak dokładniejszych ustaleń jeszcze nie znam. Jest to tylko zarys tego, z czym zamierzam ruszyć od roku 2018, aby zwiększyć aktywność.

Na koniec chcę podziękować wszystkim za zainteresowanie się Agencją oraz możliwością patronowania książkom oraz antologiom. Mam tylko nadzieję, że przyszły rok 2018 będzie skutkował większymi osiągnięciami. Do tej pory patronat wynosił w postaci 3 książek i 1 antologii. To i tak nie jest źle, jak na rok i trzy miesiące funkcjonowania.

Do zaczytania!